| LollypopMe a întrebat:

Mi sunt emisiuni gen Doza de Has si de capul tau pe net? in romana, evident

8 răspunsuri:
| elisabethia a răspuns:

Mai sunt ale lui Zmenta, programul Tequilei, 4la romana si parodii ale desenelor facut de Satana PC.

| LollypopMe explică (pentru elisabethia):

Multumesc de raspuns! mai astept si altele!

| floryynnel a răspuns:

Zmenta,4la romana, Danipenet, cele de la satana, StudioB2kBS, animatiile de la creativemonkeyz(roboti), unguru bulan( luzarii, tara lu fratzica, unguru' bulan), TheLifeinRo, analfabet123456789

| LollypopMe explică (pentru floryynnel):

Multumesc de raspuns! Vei primi un vot cu folositor!
O seara buna!

| ema2001 a răspuns:

Încearcă Hey What's Up sau Alex Contras sau CollabChannel Sau CollabDeMaturizare sau ilariant

| gusteruonline1 a răspuns:

Zmenta

| LollypopMe explică (pentru gusteruonline1):

Multumesc de raspuns! mai astept si altele! O seara frumoasa sa ai!
Vei primi vot cu folositor!