| Heys a întrebat:

Miam facut o prietena ne tinem de mana in brate etc. dar cum fac sa o sarut eu cred ca si ea vrea dar nu stiu cum sa incep?

2 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

Hmmmthinking Atunci cand va tineti in brate,uitate in ochii ei, te uiti atent, ii zambesti si te apropii incet de ea(nu rapid ca se va speria) si incepi sa o saruti incet.Pe urma totul vine de la sinehappy
Bafta:*

| Denisuka01 a răspuns:

Fii sincer cu ea si spune-i ca o placi si ca tuhh vrei sa fity mai mult decat prieteni si crede-ma ca o sa fiiti impreuna! astept funda