| Farcas a întrebat:

Mie foarte dor de tatal meu (parinti sunt despartiti)Si nul vad deoarece el este in spania si de bunicul meu care a murit.Am tinut cel mai mult pe lumea asta la el.
.plang,ascult muzica trista si ma simt foarte rau crying((
Cum as putea sami revin? Doar prietenul meu ma mai linistete...

Răspuns Câştigător
| greg a răspuns:

Gandeste-te ca ei sunt bine acolo unde sunt si ca tu ne ai pe noi si pe prietenul tauwinking
Oamenii mor, si apropiatii pleaca, noi trebuie sa fim noi si sa ne luptam cu viata. Oricum nu doresc la nimeni ca parintii sa se desparta sau sa iti moara cel la care tii cel mai mult.Doamne ajuta!

7 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Te cred, eu sunt in spania si cateodata imi vine asa un dor de toti, de toata romania, as vrea sa vin pe jos sai revad pe toti cei dragisad
incearca sa te gandesti k o sal revezi, si k poate mai este putin, eu numai cu asta imi alin dorul, gandinduma ca mai am o luna si ii revad

| ioanaa a răspuns:

Imi pare rau ca treci prin asta. dar trebuie sa gasesti puterea sa zambesti, sa te inveselesti. Nu lasa supararea sa puna stapanire pe tine, ai de trait multe lucruri si trebuie sa te bucuri de orice. Si eu stau fara mama de vreo 10ani, dar nu ma mai plang, am invatat sa fiu tare si sa imi vad de viata mea. e adevarat, cu gandul la ea. Si bucura-te ca ai un iubit care sa te sprijine! pupici.

| yoannah a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti faci un grup mare de prieteni cu care sa iti petreci timpultongue

Tine minte 3 cuvinte: VIATA MERGE INAINTE!

| anonim a răspuns:

Gandeste-te ca totusi este in viata.il poti vedea oricand doresti, sau ma rog..., aproape oricand doresti.

| SmoothCrimnalnr.1 a răspuns:

Stii ce trebuie sa faci. Trebuie sa te gandesti ca na murit ca e langa tine si te vede din cer.Si mie mi-a murit bunicul nu l-am vazut cu ochii mei l-am vazut doar in poza.

Sfat:Sa te gandesti la el si sa nu te gandesti ca a murit. E langa tine.

| realitate a răspuns:

Tatl meu este mort a murit de ciroza in bratele mele eu atunci am luat bri si mam taiat pe gat dar ce am rezolva ca inapoi nu l-am mi adus! e in sfrsit ba trebuie sa fi tare pentru ca nu e singura chiestie care o sa treci prin viata! ex la un an mi-a zis doctorul ca mama are cancer feminin! am trecut si eu prin multe incearca sa ficat de tare poti si din contra cand esti suparata nu asculta muzica trista din contra asculta ceva sa te inraiasca! si apucate de un sport cum ar fi cel mai bun boxtailandez eu il practic de 5 ani si crede-ma ca te calmeaza foarte mult si teajuta foarte mult in viata nu ma refer nea parat la batai. condoleante! a si fi tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ii si la mine (parintii despartiti)tata vine mereu peste noi si nu ne lasa in pace... ceea ce faci tu fac si eu plang...ascult muzica...si doar prietenii ma linistesc ...altii rad de minecrying sfatul meu este sa nu lasi suparare sa puna stapanire pe u ...gandeste-te ca inca este in viata...il poti revedea... tine minte, ca viata merge inainta...mai ai o mama care iti este alaturi fa-o fericita sa vada ca u nu suferi ca esti bine.