| bettik a întrebat:

Mie imi place de un baiat, dar nu stiu daca si el ma place. Se uita foarte des la mine, rade la glumele mele si chiar daca nu sunt amuzante si ar sta ore in sir vorbind cu mine. Voi ce credeti ma place sau nu?

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Glumesti, nu? Nu numai ca te place, dar baiatul ala este indragostit de tine, pe bune.Astea sunt semenele, exact despre care vb tu.
Asa ca nu mai sta si ia atitudine.vitejeascahee hee

| St!L a răspuns:

Eu cred ca te place, dar e prea timid sa-ti spuna astahee hee. Incearca sa vorbesti cu el si totul va fi bine!
Mult succes!

| gabriela_3062 a răspuns:

Buna! Eu cred ca te place si daca iei atitudine poate fi inceputul unei relatii frumoase.Incearca sa vb cat mai mult ca eltongue...vezi cum se comporta in anumite situatiiwhistling...si daca vezi ca se comporta ca si cum te place dar nu ita da u semn mai concret du-te si vb ca el.si lamurititongue...succes.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult pentru raspunsuri sper sa am tupeu sa vb cu el big grin