| MyNameIsKLAUS a întrebat:

Imi place de o fata. E de la mine din clasa si imi place foarte mult de ea dar nu stiu daca ei ii place de mine. laughing Eu sunt mai timid. Ea rade foarte mult la glumele mele etc. Ce sa fac? Funda/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-o sa se ataseze de tine, spune-i lucruri frumoase, fa-i complimente, fa-o sa se simta bine. Abia dupa ii arati ca o placi si incerci sa-i demonstrezi, daca-i spui, n-o sa te ajute prea mult. happy

1 răspuns:
| Pendek a răspuns:

Simplu, dupa ore spune-i daca poate iesi la un suc si acolo vine conversatia de la sine, spui si tu ca ai invitat-o pentru ca iti place de ea si nu vrei sa auda aurolacii din clasa ta cand ii spui asta.