| melyyy a întrebat:

Mie imi place sa scriu poezii :D si as vrea sa mi le vada cineva sa-mi spuna ce parere are ( preferabil un specialist) sau daca stiti ceva concursuri pe net cu sectiunea poezie in afara de licart.ro
daca vreti dati-va si voi cu parerea :D http://n0ma-ganduri.blogspot.com/
Multumesc anticipat :-*

2 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Ce pot spune,talent ai,si se vede ca iti place,Ador versurile,si iti spun cu cea mai mare sinceritate, eu una care sunt compozitoare, sunt niste versuri in care ai pus suflet.Foarte frumoase, ai putea face niste cursuri de leteratura, ar fi minunat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi mai departe ce faci u este minunat si mie imi place sa scrii si poiezi si carti de dragoste