| melyyy a întrebat:

Am gasit blogu asta din intamplare : http://n0ma-ganduri.blogspot.com/ ce parere aveti? eu una cred ca poeziile sunt foarte frumoase.chiar m-au uimit. as vrea sa iau legatura cu tipa asta dar nu stiu cum :(

4 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Foarte frumoase poeziile:X
si daca vrei sa vcorbesti cu ea, lasa'i comentariu pe blog cum au zis si ceilaltibig grin

| YoYo a răspuns:

E chiar frumos blogu. Ca sa iei legatura lasa-i com la blog bagama pls in lista id meu este...

| alyntoxic50 a răspuns:

Lasa-i un comentariu pe blog

| Andrenaline a răspuns:

Sunt foarte frumoase

ma poti ajuta si pe mine sa compun o poezie pentru un concurs

dau fundita

multumesc big grin