| Any2011 a întrebat:

Mie imi placea de un baiat si l-am visat.
Ce inseamna asa?

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai se spune ca daca il visezi pe acel baiat si el te viseaza pe tine.
Dar nu cred,nu inseamna mai nimic[dupa parerea mea],te-ai gandit prea mult la el, ai adormit cu gandul la el si l-ai si visat.
Inevitabilul s-a produslaughing!
Bafta si ai grija cu indragosteala asta, sa nu-ti faci iluzi si dupa!:*

| ASDSM a răspuns:

Depinde in ce ipostaza le-ai visat, si eu am patit la fel ca tine de multe ori si am realizat ca chestia asta nu inseamna nimic, se zice ca visezi la ce te gandesti cel mai mult in acea zi.Visurile au simbolizeaza ceva diferit de la o carte cu ce inseamna visul meu pana la alta...

| sandra2012 a răspuns:

Te-ai gandit prea mult la el. Si mie mi se intampla