| alecsandrabubz09 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat ca m-am indragostit de un baiat care nici nu exista?

Răspuns Câştigător
| HolyPotato a răspuns:

Nu e posibil sa visezi oameni care nu ezista, poti visa trecatori de pe strada de care nici nu-ti amintesti ca i-ai vazut vreodata, insa exista si, cine stie, poate ca vei intalni acea persoana sau pur si simplu treci printr-o perioada in care ai avea nevoie de apropiere sufleteasca din partea unui baiat happy

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca in curand te vei indragosti

evenso
| evenso a răspuns:

Ca te preocupa dragostea. happy

| Lexiiii a răspuns:

Eu stiam ca o sa apara cine-va in viata ta, de care o sa te atasezi.

| Skittel a răspuns:

Inseamna ca ai dormit draga mea. happy

| alecsandrabubz09 explică (pentru Skittel):

Vai serios? nu stiam.

| Skittel a răspuns (pentru alecsandrabubz09):

laughing Pai e normal sa nu stii, din moment ce dormi laughing). Acum, lasand gluma la o parte, iti raspund si la intrebare: visele nu au vreo semnificatie anume. Ce auzi tu ca zic babele ca daca visezi aia ti se intampla aia. mai bine nu asculti ca la un moment dat o sa iti mai fie frica sa te pui in pat sa dormi. Pot fi multe exceptii acum: de exp, daca ai vazut ceva groaznic si inspaimantator intr.o zi( gen ceva extrem de violent, sau un accident de masina fix in fata ta, sau stiu eu ce alte chestii inspaimantatoare) e normal si de asteptat ca noaptea sa visezi urat, sa nu mai zic de veteranii de razboi care au numai cosmaruri. Dar ca vizezi ca te pisi si chiar crezi ca inseamna ca o sa traiesti 100 de ani, nu are vreo legatura laughing

| Skittel a răspuns:

Inseamna ca ai dormit...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| alecsandrabubz09 explică (pentru bursuc001):

Daca observi am vorbit despre dragoste nimeni nu e obligat sa raspunda asa ca vezi-ti de treabawinking

| bursuc001 a răspuns (pentru alecsandrabubz09):

După ce că ai GREŞIT, mai şi comentezi...

Întrebarea ta se referă la un VIS, iar asta NU înseamnă că ai o "problemă" în dragoste sau una sexuală!
Deci, întrebarea NU are ce căuta la "Dragoste & Sex".

De când activezi pe acest site ar TREBUI să şti care sunt "regulile" şi ar trebui să şti să "încadrezi corect" o întrebare în categoria aferentă.

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

O seară frumoasă.

| alecsandrabubz09 explică (pentru bursuc001):

Eu cred ca am pus'o in sectiune corecta daca e gresita cum ai spus tu o sa imi suspendeze contul dar asta este problema mea
O seara placuta si tiewinking

| Skittel a răspuns (pentru bursuc001):

Frate, Las-o asa! laughing) Doamne Doamne Doamne!

| dragos9234 a răspuns:

Nimic.
Visele nu au nici o semnificatie.

| drogh a răspuns:

1.Probabil ai nevoie de un prieten langa tine caruia sa-i daruiesti dragostea.
2.O sa intalnesti pe cineva cu care te vei acomoda si cu care probabil o sa fii in viitor daca nu apar certuri. Pregateste-te de orice!

| facepalmlol a răspuns:

Buna.
Fie ai vizionat un film de dragoste inainte de culcare, fie esti o fire "iubareata" si te gandesti intruna la jumatatea ta.

| CichasEmo a răspuns:

Si eu visez uneori un baiat pe care nu-l cunosc(dar mi se pare cunoscut). Mintea iti joaca feste.

| Pearl01 a răspuns:

NU trebuie sa semnifice neaparat ceva visul acela. Sau poate "te anunta" ca vine cineva in viata ta de care te vei indragostii nebuneste. Prea mare importanta nu trebuie sa dam viselor, poate ca ai visat ca te-ai indragostit pentru ca asta iti doresti...

| alecsandrabubz09 explică (pentru Pearl01):

Stiu ca poate sa nu insemne nimic dar mi s-a parut foarte realistic. si parea mai mult de un vis.

| Pearl01 a răspuns (pentru alecsandrabubz09):

Pai te cred, ceva asemanator am patit si eu, insa mi-am dat seama ca a fost un vistongue, desi in viata mea dupa ceva timp a aparut cineva asemanator cu cel din vis. Uneori visele mai devin si realitate... uneori.

| dominyksk a răspuns:

Pai poate exista si nu l-ai intalnit inca big grin

| UnKnoWw a răspuns:

Visele sunt doar plasmuiri ale imaginatiei deci nu inseamna nimic

| cataleya a răspuns:

Atunci continua sa visezi, am trecut si eu prin asta cu multi ani in urma

| MaraciucaSefu a răspuns:

Inseamna ca esti proasta rau...