| LolaGreen a întrebat:

Miercuri m-am certat cu prietena mea si nu stiu ce sa fac.care imi da niste sfaturi cum sa ma impac cu ea?
cel mai bun raspuns are funda
restul vot

Răspuns Câştigător
| AlinaGeorgiana01 a răspuns:

Am o idee buna.Ai putea sa vorbesti cu ea despre lucruri noi.Si dupa ce vorbiti ii vei spune ca iti pare rau si sa va impacati. Daca este o prietena asa buna cum stii tu ea nu va putea sta mult fara a vorbi cu tine. Daca sunteti prietene bune va veti impaca foarte repede, iar daca nu iti vei da seama de adevarata valoare a iei.

2 răspunsuri:
| Emiily a răspuns:

Daca as fi fost in locul prietenei tale... m-as fi suparat dintr-un motiv ...nu? motivul e clar daca s-a intamplat sa ii vorbesti urat. sau nu stiu

| magiclove a răspuns:

Eu as incerca sa discut cu ea sa ii promit ca nu se va mai intampla.