| tsintsar a întrebat:

Miine plec la tabara si sunt curios ce prostii ati facut voi...adica sa nu ma plictisesc. ceva idei?
sau ceva chestii de agatat

4 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Noi am fost 8 fete in camera.am avut un apartament cu 2 camere unde am stat.Si am spus povesti de groaza,am invitat pe ceilalti si am jucat sticluta, adevar sau provocare, am iesit afara fara sa stie nimenilaughing.etchappy

| emillie a răspuns:

Daca mergi la mare chiar nu trebuie sa ratezi un rasarit pe plaja!love struck in rest,stiu si eu,jucati adevar si provocare sau luati ceva de baut,muzica, chemati multa lume la voi in camera, o sa gasiti voi!

| sceptic a răspuns:

CiudaTlaughingsi eu plec maine in tabara

| cristina107 a răspuns:

Prostii in tabara se fac cu gramada. de faza cu pasta de dinti cred ca nu trebuie sati mai spun. ai putea deja sa incerci sa cu cerneala. e mult mai misto si rezultatul e de lunga durata te asigur. ca un sfat pune-i cerneala victimei pe barbie si pe mina. inevitabil va incerca sa se stearga cu mina. alta faza tare e atunci cind ii tornii cuiva apa pe chiloti sau pijama. dimineata cin se trezeste are impresia ca a facut in pat