| scump3tea a întrebat:

prietenul meu se duce miine la o tabara de vara.Trebuia sa plec si eu dar s-a aminat pentru ca am niste probleme. Ei bine, acum se duce fara mine.Si de ce imi este cel mai tare frica? Sa nu isi gaseasca alta fata. Ce sa fac? Vor mai fi prieteni, care in orice moment imi va spune ce a facut el. Dar mi-e frica.

Funda!

Va rog cit mai seriosi.

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Buna.
O relatie trebuie sa fie bazata pe incredere, in primul rand.depinde de cat tip il kunosti,tu stii daca ar fi in stare sa faca asta.dar pe de alta parte,nu trebuie sa ai nici prea multa incredere,ca la urma urmei,sunt situatii in care persoane care au stat cu partenera/ul ani de zile in casa,si si-au dat seama ce au langa ei,dupa ani de zile.
daca isi gaseste alta fata,asta este,nu trebuie sa suferi,iti va fi greu la inceput,dar si tu la randul tau,vei gasi alt baiat, poat mai bun si mai serios ca elhappy, te pup

5 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Nu ai de ce da te temi, el daca tine la tine cu adevarat nu o sa isi gaseasca alta fata. Tu, in cazul in care ai telefon, o sa il suni o sa vezi ce face ETC. Am raspuns scut dar sper sa iti fie de folos! :* Succes!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Multumesc AndreeaSiAndra ca te`ai luat dupa mine!

| Jony123 a răspuns:

Pai acum depinde de firea prietenului tau, daca e o fire care imediat trece peste si schimba fetele ca pe sosete fi sigura ca te va insela... Daca e tipul ala de baiat fidel nu prea ai de ce sa iti faci griji, dar tot ai sanse de a fi inselata!
Daca tii cu adevarat la el si el la tine nu te va insela, dar daca nu tine la tine e foarte probabil sa te insele.
De facut nu ai ce sa faci mare lucru decat sa ii ceri sa promtie ca nu te va insela dar nu stii tu ce feace el acolo. Altcv nu ai ce sa faci!
Imi pare rau de tine daca vei fi inselata!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzzz

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat NUSI va gasi pe altcineva sioricumsi u potisati gasesti pe altcineva si u ai zis ca prietena ta va fi acolo si il va opri daca e.

| UPT a răspuns:

Nu ai de ce sa te temi. Atat timp cat tine la tine, tabara de vara nu va fi decat o iesire in natura cu cativa amici. Sigur va sta mai mult cu baietii!
Si oricum, daca e sa faca ceva gresit, ai atatia care sa-ti spuna. Dar nu va incerca nimic.