| anonim_4396 a întrebat:

Mulţi adolescenţi suferă de acnee. Ştiţi vreun tratament naturist pentru această problemă?

Răspuns Câştigător
| asdfghjkldodo a răspuns:

Aplica aloe vera si in 5 zile se duc leziunile si daca nu merge asta cu ajutorul unui tampon de vata aplica otet sau suc de lamaie proaspat stors pe cosuri asta ajuta la eliberarea porilor si pasta de dinti este folosita baftawinking

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din cauza dereglărilor hormonale se întâmplă asta și este frecvent întâlnită în rândul vostru.
O mască cu acid salicilic, un tonic antiseptic, tinctură de propolis aplicat seara pe fiecare coșuleț în parte.
Pa, pa.

| Dash a răspuns:

Trebuie doar sa iti pastrezi fata curata. (sa te speli des)