| Miihaa a întrebat:

Multor fete le plac baieti rai. Ce inseamna pentru voi in acest caz "rau"?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Prin baiat rau, de fapt noi cautam genul de baiat care e multumit cu el insusi, are o nuanta de mister in comportament, ne intriga prin simpla prezenta si ne da mereu impresia ca trebuie sa luptam pentru el. ORicum, astea sunt mai mult de inceput, prea mult mister pot duce la indoieli si impresia de lipsa de comunicare pe baza relatiei. Astea-s mai mult in joaca, pana la urma tot la simplitate o sa apelam toti.

| Prezidentul a răspuns:

Ceva diferit de "bun"?

| Lawliet14 a răspuns:

Rau? Ceva ce-i bun la inceput poate dar devine nociv si chiar dureros pentru tine finalmente. Alege un baiat bun altfel suferi. Un baiat bun iti ofera mult mai multe decat sex si are si potential de o relatie pana la adanci batraneti.

| cristinela4 a răspuns:

Rau înseamnă cu caracter și putere!

| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Care este cool, increzut, sportiv, fete ce sunt moarte dupa el si stie sa se faca observat.Si nu toti baietii ''rai'' au in cap doar sex, daca ai norocul unul sa se indragosteasca de tine cu adevarat va fi romantic, afectuos, si te va apara mereu happyNu va lasa nici o data ca iubita lui sa pateasca ceva happy