| sergiu1234star a întrebat:

N-am o iubita. vreau sa-mi fac una.cum fac asta? plzzzzzz FUNDA

13 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Iatama iubirelove struck

| sergiu1234star explică (pentru elasexygagica):

Unde stai

| elasexygagica a răspuns (pentru sergiu1234star):

Bucurestilove struck

| sergiu1234star explică (pentru elasexygagica):

Eu stau in franta

| elasexygagica a răspuns (pentru sergiu1234star):

Imi place parisullove struck

| sergiu1234star explică (pentru elasexygagica):

Cati ani ai

| elasexygagica a răspuns (pentru sergiu1234star):

11love struck

| sergiu1234star explică (pentru elasexygagica):

Si eu da paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| NatureSelf a răspuns:

Prin prietenie, primul pas spre iubire, este prietenia.

| Vokii a răspuns:

Cauta si tu. Imprieteneste-te si tu cu mai multe fete. Mergi prin cluburi... Nu astepta sa vina una la tine si sa te intrebe daca vreti sa fiti impreuna. Cateodata conteaza si fizicul.

| TheBloodyRoses a răspuns:

Eh, nu e neaparata nevoie sa ai iubita. Nu prea te incalzeste daca nu o iubesti. Daca nu simti fluturasii aia in stomac, daca nu te inrosesti si daca nu te comporti ca un prost in jurul ei day dreaming. * Iti spun astea pentru c-am fost indragostita *. Deci nu e paguba, stai tu linistit ca are balta peste. Asteapta persoana speciala nu fiecare tarfa care-ti iese in cale.

P.S ca sa nu spui ca nu ti-am raspuns : Pai... prin prietenie. Imprieteneste-te cu una care iti place oarecum si apoi intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Comporta-te frumos si fii tu insuti. Nu impresionezi fetele fiind cineva care nu esti. happy

| Andreea1198 a răspuns:

Daca iti doresti, asta se va intampla pur si simplu.Trebuie doar sa ai rabdare.Pentru fiecare exista o persoana in aceasta lume, iar daca deja iti place de o fata ar trebui sa ii spui.Te avertizez, chiar si o prietene mai veche din copilarie poate devenii iubita ta!

| Cismas_Dorin-claudiu_1960 a răspuns:

Nu-ti face probleme! E plina lumea de fete si femei! Cand vezi una care iti place vorbeste cu ea concis si la obiect!