| RoooneyThePuf a întrebat:

Neata...ma ajutati cu o idee de un desen, ceva simplu, cu titlul ``Bucuriile vacantei``?:Eu am facut razele soarelui peste o floare, insa nu pre-imi place ideea.Ma mai ajutati voi?big grinhappy

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Pai am mai multe idei.
Ai putea sa faci un peisaj la mare.
Parcul
La circ
La munte
La campie
La Bucuresti

Mai am idei. Id meu : iuliana_andreuta.

1 răspuns:
| gigiro a răspuns:

Vara e asociata cu concediile si vacanta copiilor. Poti face un desen cu un mic peisaj, mare, parc, munte, etc. Cel mai frumos si usor de realizat, e ceva legat de bunicii de la tara-daca ii ai-fantana, animale, pasari, recolte, etc.