| Micuţa a întrebat:

NeaTsssa! kiss Ajutati-ma va rog :-D. Deci... eu nu am abonament ( Orange ), dar imi incarc in fiecare luna cu 5 euro si activez optiunile Orange Young. Am primit 150 MB Mail, Facebook, Yahoo Messenger. Cand intru' pe internet sau google imi scrie " Network error ". Am samsung touch screen ( samsung champ hybrid ). Trebuie activat ceva? Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| r3cky a răspuns:

Incearca sa suni la 484, sa intrii in direct cu un operator de la ei si sa-i zici sa-ti trimita setarile de internet pentru telefonul pe care-l ai.Le salvezi, introduci parola ( 0 sau 0000 ) si apoi o sa mearga.happy