| LoveForShania a întrebat:

New Yorker/ Bershka / Pull& Bear / Stradivarius?
Care dintre cele enumerate mai sus va place cel mai mult?

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

New Yorker

| thegatekeeper a răspuns:

Imi cumpar extrem de rar haine din mall-uri sau de la firme cunoscute, pentru ca nu gasesc aproape nimic care sa imi placa, insa cand mai merg in Bucuresti, mai arunc un ochi si pe acolo si uneori gasesc si ceva pe gustul meu. Pull and Bear imi place si este singurul de la care am cumparat ceva pana acum.

| Kasia a răspuns:

Cred ca Stradivarius.Au preturi ok si au lucruri foarte frumoase.Bershka e cam slabuta iar restul sunt ok. Daca le-as clasifica as face-o asa:
1.Stradivarius
2.PullandBear
3.New Yorkes
4.Bershka

| LoveForShania explică (pentru Kasia):

Hmm, mie New Yorker si Stradivarius imi plac, insa nici dupa ele nu ma omor.
Am un magazin intr-un mall, nu e nicio firma in special sau asa, mai aduc haine de la Mexton, dar in rest nu e nicio firma, e magazinul unor tipe, si de acolo imi cumpar de obicei.
Bershka nici mie nu prea-mi place, sunt cam ugly.

| Kasia a răspuns (pentru LoveForShania):

Asa e si nici nu sunt de calitate cele de la Bershka.Ideea e ca eu sunt dintr-un oras mic unde nu avem mall si e mai greu.

| PikaPikachu a răspuns:

New Yorker si Pull&Bear big grin