| anne_6845 a întrebat:

Nici nu stiu cum sa incepstraight face eu si prietenul meu ne'am impacat de o luna si ceva aproape 2 (am fost despartit o luna si ceva si am fost inainte impreuna aproape 7 luni)de cateva zile incontinuu greseste si tot timpul"scuze iubita, nu mi fac" eu chiar m-am saturat.in seara asta de exemplu la 23 si cateva min mi-a zis ca el merge acasa ca i obosit si vrea sa se puna sa doarma. a ajuns acasa, am vb si l-a sunat "prietenul lui cel mai bun" si in loc sa se puna sa doarma el se pune sa se joace cu ala nu stiu ce la calculatorstraight face pentru mine i obosit da pentru el nustraight face si Am vb ak la tel si i'am zis ca dc vb asa urat si a zis ca d'aia ca nu i dau voie nici sa se joacestraight face da nu e adv... da sa nu ma minta ca el merge acasa si se pune sa doarma. l'si a is la u moment dat ca sa ne despartim si i'am zis ca daca asa vrea asa sa fie.si a zis ca el nu vrea ca eu aia vreau (nu e adv.il iubesc enorm) oare tine la mine? cu parintii nu avem treaba ca si parintii lui ma cunosc si, si mama pe elhappy a, daa(el imi face absolut toate poftelebig grin daca vreau sa ma plimb, ne plimbam daca imi trebuie ciocolata, pufuleti, tigari absolut tot ce imi doresc imi cumpara) deci sunt rasfata lui happy nici nu mai stiu ce sa credsigh ajutati-ma va rog:_Ssad

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fii mai pasiva cu el.Controlul este cea mai buna cale de a indeparta o persoana.Nu cred ca a facut o crima de stat ca s-a jucat cu prietenul sau.Pana la urma asa sunt baietiioh go onNu-l mai tine asa din scurt. E pacat sa pierzi o relatie din cauza astatongue

| Mihaelutsaa a răspuns:

Off.sad Da-i si tu omului putina libertate acolo, da' explica-i ca nu este nevoie sa bage texte d-astea stupide. Daca s-a plictisit stand cu tine si vrea sa plece de ce sa nu-ti spuna happy Sau sa te faca sa te simpti prost.:-s si cu 'rasfatata lui :d' mai daca iti face pe plac, poate vrea sa te faca fericita, sa te simti tu binebatting eyelashes, bineinteles ca daca face asta tine la tine, mult/putin, nu stiu, da' tine :d [ zic eu.happy ]

| RossSaid a răspuns:

Lasa-i putina libertate happy

| catty443 a răspuns:

Ceva in genu` patesc si eu acum.eu zic sa-i da`i papuci, nu lasa un baiat sa te joace pe degete, si nici sa te faca sa plangi.joaca`i tu pe degete, si fa`i sa planga.cum era vb aia " respect pentru fetele care au facut fraieri sa planga ".
poti sa-ti faci un id fals, si sa te dai la el. pune`l la incercare. poate chiar te iubeste, sau poate trece prin ceva mai greu si nu poate sa-ti spuna.
intalneste`te cu el si vorbiti despre problema pe care ai sesizat`o, poate o sa te inteleaga.winking
Fundita?; x
Si baftaa :*:*