| Ella_1621 a întrebat:

Niste statusuri sau mesaje pentru un prieten care a fost plecat in italia 7 ani, s-a intors anul` asta si am devenit foarte buni prieteni, dar acum pleaca din nou si nu il voi mai vedea decat [poate] la anul`.
Funda!

1 răspuns:
| ahlrh a răspuns:

Sincer, dacă nu vin din inimă mai bine nu-i mai scrii nimic.
Urează-i ceva care să vină-pur din prietenia ta, dacă ași primii un astfel de mesaj pe care îl găsește tot omul pe toate site-urile descoperite cu Google îți spun sincer că rămân ușor impresionat de un gust amar și nu de o căldură prietenoasă.