| mihaimihai9595 a întrebat:

Noroc
ce cadou credeti ca ar fi bine sai daruesk iubitei mele de anul nou
suntem impreuna de o luna

9 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

O cana,un buchet mare de flori, sau o bijuterie, un ursulet, sau sa pui o poza cu voi in rama si sa i-o dai, dar mai bine ar fi sa o scoti la o plimbare undeva romantichappy

| Deennn a răspuns:

Un trandafor rosu si o bratara de argint. Ce zici? Sau un ursulet de plus, mie una imi plac. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inel de argintwinking!

| Forev3rAlone a răspuns:

1-Un urs de plus [sau daca stii ce animal i-ar palce ei, dar sa fie dragut, cum ar fi un iepuras] si un buchet de flori/sau o cutie de bomboane

2-Un lantisor

3-O pereche de cercei

Sunt multe lucruri, dar trebuie sa te gandesti ce i-ar place si... buzunarul tau vorbestewinking

| para001 a răspuns:

Un vin bun

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Un urs de plus sau un lantisor din argint cu un inel de argint pe ea.

| Bibzzz a răspuns:

Tot felul de obiecte simbolice. Ursuleti de plus etc. sau vino cu ceva special cum ar fi niste trandariri facuti de tine.Se va bucura ca te-ai straduit la cadoul ei.Mult noroc!winking

| YourDreams a răspuns:

Eo zic sa nu ii daruiesti nimic, hai sa zicem un trandafir.Mergi undeva cu ea, de exemplu in parc, ii spui cat de mult o iubesti o iei in brate, o saruti, o faci sa rada, va faceti poze happy Crede-ma o sa se bucure mai mult ca pentru un ursulethappy Plus ca dupa revelion poti sa mergi sa developezi o poza sa o pui in rama si dupa sa i-o dai happy

| MaRyAn1996 a răspuns:

O sticla de sampanie laughing. Doar glumeam, un urs de plus, o inima, nu stiu ma, ca doar e iubita ta!