| NicEbOy a întrebat:

Ce parere aveti, ce cadou sa-i iau iubitei mele cand se implineste o luna de cand suntem impreuna? eu am 13 ani iar ea 14.
Plsss

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Aoleu! Nu e varsta de dat cadouri. Si o luna nu e cine stie ce. Nu e o perioada de timp... de sarbatorit.

2 răspunsuri:
| Toxicandy02 a răspuns:

Ia`i o bratara sau un colier.pana la urma e o luna love struckdeci nu trebuie sa-i cumperi ceva sofisticat.bfta:8

| andreyxmen a răspuns:

Un Rolls-Royce Phantom sau un Maybach Exelero, va fi cat de cat multumitawinking