| anonim_4396 a întrebat:

Nu am ce face. Ma plictisesc. Recomandati niste carti ce pot fi citite online. Vreau un autor roman contemporan, dar nu Cartarescu.

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cauta ionut chiva, vakulovski, t.o.bobe. Nu stiu daca le gasesti in format electronic, dar ar merita incercat. iqstorm, pe scribd sunt si carti in romana.

| MisterKat a răspuns:

Anna carenina de Lev Tolstoi e faina happy Sau poti citi carti de parapsihologie, fenomene paranormale, fantome etc. sunt faine cartile acelea.
Poti merge la Biblioteca Judeteana din orasul tau, iti faci abonament(care trebuie sa fie gratis daca esti elev/student) si imprumuti cate carti vrei.
Vacanta placuta in continuare! happy

| Haydee a răspuns:

Wow sti care ii cea mai tare carte? Frankenstein de marry shelly... dar nu e un autor contemporan...

| IqStorm a răspuns:

Pentru o lectură online îţi recomand http://www.scribd.com/, un site extraordinare care conşine cărţi de actualitate sau mai vechi, reviste noi. Un incovenient ar fi că este în limba engleză însă cărţile şi articolele reprezintă o sursă extraordinară de informaţie.

| IqStorm a răspuns:

@psiholoaga: ştiu însă sunt prea puţine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pisica-n cizme! Sa vezi ce repede-ti trece plictiseala!