| Elly1 a întrebat:

Nu imi mai suport colegii, mentinonez ca sunt clasa a 12-a. dar nu ii mai suuuport,m-am saturat de tot. atatea fite, figuri si tupeisti

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De ce nu le spui asta? eu mi-am intrebat azi cativa colegi de ce nu s-au transferat sau cum de au trecut la corigente, am mai fost si la un suc, nu pot sa cred ca niste colegi asa retardati au reusit sa nu se duca direct acasa.

| AtateaConditii a răspuns:

Știu, crede-ma. Mai ai rabdare un an, peste tot sunt așa retardati mintal, pe bune ca as vrea sa am colegi cu sindromul Down decat fițoși din astia de bani gata.

| sappy a răspuns:

Intro lume plina de prosti si de persoane indiferente e pacat sa pui suflet, mai ales cu persoanele care nu merita. Daca un grup de oameni se comporta la fel si nu au opinii, valori etc ei nu trebuie sa aiba dreptate, Mai mult ca sigur sunt un grup de ratati care se dau mari inainte sa fie umiliti.Numai sentimentul asta m-ar face sa ma simt superior si sa am un zambet pe fata!

| aXy99 a răspuns:

Si ce ai vrea sa facem noi? Cu ce te putem ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut astfel de colegi in clasele 5-8 dar a trebuit sa-i suport. Nu e recomandat sa le spui ce simti(adica, eu nu recomand). Vor incepe cu:"Cine te crezi?" si chestii de-astea. Eu am indurat 4 ani in generala si banuiesc ca ai avut colegi de genul asta si in clasele 5-8. Stiu ca nu e usor si nu iti place ca spun asta dar va trebui sa rezisti sau sa le spui verde-n fata ce te deranjeaza, atata timp cat nu iti pasa de lucrurile pe care le vor spune apoi despre tine(din nou, nu recomand). Stiu ca nu voiai sa auzi asta dar nu gasesc alta solutie.

| rodriguesro a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa înveți lecția ignoranței. Și să prețuiești oamenii care contează cu adevărat pentru tine și care îți sunt un sprinjin real atunci când ai nevoie de ei.