| bubuheartsthill a întrebat:

Nu inteleg de ce baietii spun ca sunt urata crying dau funda :d

Răspuns Câştigător
| Ioana8464 a răspuns:

Si tu pui la inima nu? Adica nu stiu dc mai intreb daca ai ajuns sa publici o astfel de intrebare...Stii ce imi zice intrebarea ta? Ca nu ai incredere in tine, daca ai avea nu ai publica asa ceva.Ok, iti spun ei ca esti urata u pui la inima si ce rezolvi cu asta? Orice femeie e frumoasa in ochii celui care o apreciazahappySi cu asta cred ca am spus destulelaughingDegeaba vin si iti predici sa te schimbi sa nu stiu ce.Fa'ti incredere in tine si mai apoi discutamhappy

6 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Pt ca chiar esti urata?

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Nu lua in seama gurile rele din jurul tau. Fi tot timpul aranjata si crede in tine, asa o sa le inchizi gurahee hee

bafta:*

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Si ce inseamna pentru un baiat sa fii frumoasa? Iti trebuie un bust greu si-un fund bombat. Stai linistita, frumoasa esti in ochii celor care chiar stiu ce este 'frumosul'

| adyy33 a răspuns:

Pentru ca asa e laughing acum pe bune nu stiu da esti simpatica daca esti aia din poza

| Noname_4058 a răspuns:

Probabil e din cauza comportamentului si a atitudinii,nu trebuie sa-i iei in seama,ba din contra,nu trebuie sa-ti pese c zic ei atata timp cat uh stii cel mai bine adevarul,o pers generoasa, amabila si cu simtul umorului intotdeauna va fi considerata frumoasa, adauga-i caracterului tau aceste atuurui si nu se va mai repeta...plus de-asta daca nu merge ...incearca sa te aranjezi, si sa-ti pastrezi firea blanda, mult noroc!:-);-)

| Andreea_1147 a răspuns:

Stiu cum te simti.Am trecut si eu prin asta.Dar stii ce s-a intamplat? i-am intrebat de ce zuc asta si au spus..."pentru ca iti pasa prea mult"deci...:*