| BRUNETACIOCO a întrebat:

Nu inteleg toate uratele pamantului au sau au avut iubit va rog sa ma ajutati sa am si eu un iubit ca toata lumea zice ca o sa fiu o proasta daca nu o sa am.

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.
de curiozitate:cati ani ai? (dupa cum scrii...sub 14 ani)

de ce iti pasa atat de mult ce crede lumea? o sa ai si tu un iubit,dar mi se pare ca inca nu esti pregatita.
nu trebuie sa ajungi o disperata,ca asa toti baietii din jurul tau vor fugi de tine,asteapta,si cand va fi timpul,cand vei fi si tu pregatita,iti vei face un iubit.
nu conteaza doar cat de urata sau cat de frumoasa est,conteaza si temperamentul tauwinking.
fi cat mai sociabila, amuzanta, draguta.sa nu fi increzuta, fitoasa. happy

| Maria002 a răspuns:

Heii! Eu nu te sfatuiesc sa iti faci un iubit daca nu esti pregatita sau daca tie nu iti trebuie, eu chiar zic bv tie deoarece toate uratele ale de care vb tu sunt numai niste curve si baietii se folosesc de el.Eu iti spun ca nu esti deloc proasta chiar esti de apreciat ca nu curvaresti cum o fac altele...
Deci daca tie nu iti trebuie sau consideri ca nu e nevoie nu trebuie sa iti faci unul, acelea sunt invidioase ca ele nu vor fi niciodata ce esti tu, ele vor fi mereu niste curve pe care baietii le fol apoi le arunca ca pe niste sosete.

| Sparkly a răspuns:

Nu este adevarat. Nu inseamna ca esti proasta daca nu ai un prieten.
O sa ai un prieten cand o sa fii pregatita.curand,daca ai minim 13 ani. Nu te mai uita in gura lor! Ele sunt cam proaste, deoarece este o mare prostie sa jignesti o persoana daca nu are o relatie anume. IGNORA-LE!