| ploiestiunstoppable a întrebat:

Nu ma descurc deloc la fizica si matematica... si mama nu are bani sa ma dea la un meditatorstraight face. Profesoara de fizica ne da formule si definitii dar la probleme nu ma descurc deloc. iar profesoara de matematica cand preda (si asta nu se intampla prea des) nu ne explica scrie la tabla zici ca-i teleghidata si te asculta a doua ora din ce a predat. adica iti da sa faci exercitii... nici macar teme pentru acasa nu ne da. si cum mie nu are cine sa imi explice oricat as citi din carte tot nu inteleg sa fac exercitiile cu Logaritm. cum sa fac sa trec la cele doua materii? multumesc anticipat. PS: daca aveti chef de mistouri tineti-le pentru voi.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poti sa faci transfer de clasa unde nu vin acele profesoare sau schimbi domiciliul scolar daca merg in toate clasele din scoala ta.

| ploiestiunstoppable explică (pentru mgtow):

Frate profesoara de fizica ne preda mult da ne spune sa inv macar teoriile daca nu ne descurcam la probleme, da mie nu imi place sa iau numa' 5. ( ma refer ca la fizica nu dau vina pe dna profesoara) in schimb la matematica, femeia aia dupa ce ca nu pre ne preda de multe ori ne pune sa facem conspect din carte la lectiile noi, si daca o intrebi cum se rezolva se uita la tine si iti zice ca pentru nesimtirea pe care o ai iei 2 si pune 22222 crying. Poate ca tu zici acum: eehh asta e vai de capu lui si da vina pe profesor da nu-i asa daca esti din Ploiesti sa treci o data pe la Spiru sa intrebi elevii de profesoara de mate Frusinoiu. big grin

5 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Si eu sunt muci... si nici nu cunosc p cineva cu care sa factongue

Răspuns utilizator avertizat
| Ema_Emma_1999 a răspuns:

Frate frusinoiu a fost profesoara mea in clasa a5a si a6a si la noi nu era asawinking