| dulc3'maria a întrebat:

Nu mai se vede lumina la ecran la laptop sad cand bag cablul acela acumulator sau cum se zice de se incarca bateria inainte cand il bagam se aprindea lumina la laptop acum nu se mai aprinde dar se incarca bateria merge cryingse vede mai negru inainte se aprindea imediatsadsi am incercat si cu altul dar nu merge este ceva din laptop credsadoricum am probleme cu el cand intru pe orice se vede aiurea.parca e in apa ecranul se plimba aiurea. ajutati-ma plss

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Nu stiu ce ai patit dar probabil ai garantiehappyasa ca te poti duce sa il repari... e mai bun un specialistwinking

3 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Apasa Shift + Fn + C... si eu am patit.

| dya a răspuns:

Du-te cu el de acolo de unde l-ai cumparat...si acolo sigur til rezolva sau la un oarecare specialist in asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceiasi problema si la mine, invertorul sau neonul mi-a zis si mie cineva mai priceput, dar sigur nu stiu sa raspund, poate ne ajuta cineva care stie mai multe. O zi buna.