| hi a întrebat:

Buna TPU as dori sa ma ajutati daca se poate am unitate si cablul care intra in monitor nu se mai vede nimic pe monitor deci unitatea se aprinde dar degeaba ca nu se vede nimic si am incercat sa bag cablul in laptop sa folosesc laptopul ca pe monitor si tot nu merge ii negru ecranul si nu stiu de ce nu merge se poate sa fie din cauza cablului? va rog sa ma ajutati

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

E posibil sa fie placa video de vina.

| hi explică (pentru anonimg):

Am bagat monitorul nu e ars si cablul este bundaca curat ala si nu merge inseamna ca placa video ii arsa

| anonimg a răspuns (pentru hi):

Corect.

| Cornel_Videa_1967 a răspuns:

Salut.Sa-r putea placa sau Hardul