| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac! Singurul lucru care mi-a mai ramas este sa ma sinucid si am sa va spun si de ce Traiesc o tragedie si un cosmar ingrozitor pe care nu multi l-ar suporta VA ASIGUR! De 1an ma simt ingrozitor de rau, o senzatie urata de rau pe care nu o pot suporta.de ameteala, zici ca sunt beata... spasme musculare confuzie imi tremura tot corpul asta incepand de anul trecut de cand am fumat o porkrie Am fost cu MAMA peste tot. mi-am facut tot felul de analize si nu mi-a iesit nimic rau Din cauza faptului ca ma simteam groaznic am renuntat anul asta la liceu si ieri mama mea a murit cea care imi dadea toate sperantele sa mai traiesc dupa ce k ma simt fff.rau.Mai are rost sa traiesc? Ea vroia din toata inima sa ma fac bine, credeti-ma ca nu mai stiu ce sa fac.Nimeni nu poate sa inteleaga cum e sa treci prin asa ceva.Era singura care ma intelegea...singura care mai imi dadea sperante sa traiesc dupa ce ca ma simteam groaznic. Aveam deja o depresie.acum sunt la capatul puterilor. Ce ati face in locul meu?

2 răspunsuri:
| deborah92 a răspuns:

Esti in depresie si ai nevoide ajutor profesional.
crede-ma ca tot ce ti se va scrie aici, sunt doar cuvinte, nimic eficient. pierderea unei persoane apropriate este foarte dureroasa, si am simtit'o pe pielea mea. incearca sa treci pe la biserica, poate acolo te vei simti mai bine, mai curat, mai inteles.
dupa care ar fi bine sa apelez la ajutorul unui psiholog. Crede'ma, face minuni.

| Eubigboss a răspuns:

ASCULTA MUZICA, RELAXEAZA TE, FI ZEN, GANDESTE TE CA AI O INTREAGA VIATA FRUMOASA IN FATA. ACESTA ESTE PRIMUL SI POATE ULTIMUL HOP DIN VIATA. DACA TE SINUCIZI, NU O SA MAI AFLII CONTINUAREA... IN PLUS ACEASTA PERIOADA VA TRECE, TREBUIE DOAR SA AI RABDARE SI SAFI CALMA