| blue95 a întrebat:

Nu mai stiu cum sa ma imbrac la scoalalaughing. as vrea ceva mai elegant si mai frumoslove struck. Ce idei aveti?batting eyelashes. Si cum as putea sa ma fac la par? Tinand cont de faptul ca am parul ondulat si mediuhappy. Mersi big hug Cele mai bune idei funda love struck

4 răspunsuri:
| Pufulete_4230 a răspuns:

Apeleaza la accesoriile pentru par, bentite, agrafe care sunt foarte trendy.

| Pufulete_4230 a răspuns:

Apeleaza la accesoriile pentru par, bentite, agrafe care sunt foarte trendy. Cat ccea ce priveste tinuta combina camasi cu pulovere cu anchior si esarfe colorate. big grin

| Pufulete_4230 a răspuns:

Apeleaza la accesoriile pentru par, bentite, agrafe care sunt foarte trendy. Cat ceea ce priveste tinuta combina camasi cu pulovere cu anchior si esarfe colorate. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceraca sa iti prinzi doua codite impletite