| elena272 a întrebat:

Nu mai suport viata. Vreau sa mor. Iar am fost tradata si nu am pe nimeni.

6 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

În cazul ăsta trebuie să mergi la psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt alții care trăiesc în condiții mai joase de viață și nu-și doresc moartea. Nu-ți poți dori moartea doar dintr-un fleac.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Când o sa înțelegeți ca moarte este pentru lași și fricoși care nu vor să țină piept la viață muncind cinstit.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

O sa mai dai de multe trădări în viața o sa mai dai de mulți oamenii falși în viața și mincinoși plini de ei nu-i ultimul om care Tea trăda și șia bătuți joc atunci ce ai sa faci? O sați pui lama la gât de fiecare dată pentru toți oamenii ăștia care nu au făcut nimic decât să-și bată joc? Asta ai sa faci? O să-ți pui capăt la viață pentru niște oamenii care teau călcat în picioare pentru alți? Revinoți adunăte lasă prostile astea și rahaturile astea. Ai văzut ști acum cine este într-adevăr acel om care te trădat este de ajuns și atâta ce te făceai dacă nu știai și își bătea joc de tine toată viata lui/ei acel om și tu dormeai pe tine cu gândul la el/ea ca este la fel ca și tine atunci ce te făcea și dacă mai făceai o familie cu el/ea nu rămânea un copil pe străzi? Nu se destramă o familie din cauza ca acel om îi place să faca ce face bine ca acum ști și este de ajuns și atâta tu îți pui capăt și ei își trăiesc viața uite ce vrei tu sa facii atâta ești tu ma în stare? Atâta poți? Vai de capul tău dacă pui inima Adevărată la toți...

| Lrs2015 a răspuns:

Eu mereu am fost tradat intr-un final. Mereu am fost jignit intr-un final. Si adesea respins. Am ales sa mi gasesc validarea in mine si sa iau doar ce am nevoie de la oameni laughing