| Ionela09 a întrebat:

Nu mananc nimic de sambata, si sunt bine, se poate ca sa ajung la spital?

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca mai continui maxim 3 zile, ai mari sanse sa lesini si/sau sa ajungi la spital. Nu am idee cum ai rezistat pana acum daca nu ai mancat chiar nimic, dar oricum e periculos sa faci asta pe termen lung.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi vine greu sa cred ca nu mamanci de 5 zile si mai esti in stare sa mergi

| zurick a răspuns:

Mananca!(mie mama imi zice ca o sa lesin pe strada, nu mananc aproape nimic in fiecare zi, da eu tot fac astalaughing)

| Morphines a răspuns:

Se poate „ca să" și mori.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Ce faci tu e o prostie
te infometezi ca sa pierzi din kilograme banuiesc
ai auzit de sport si de mancare sanatoasa?
contiunua inca cateva zile cu "dieta" ta si o sa te vedem la spital sau la stirile de la ora 6.

| vali4789 a răspuns:

Normal ca se poate. Pune mana si mananca.

| oHarryo a răspuns:

Nu numai ca se poate, ci asa se va si intampla, daca nu mai rau.

| alincik900 a răspuns:

Nu risca cu sanatatea in asa fel ca mai apoi o sa ti para rau, si de ce faci asta?

| Mihaelaaa13 a răspuns:

Dar de ce nu mananci?

| unsernamecontre a răspuns:

O sa pierzi din imunitate