| NiiiaaRawwr a întrebat:

Nu o mai suport pe mama! Ieri mi s-a stricat laptopul dar mi l-a reparat cineva in 2 ore, de atunci zbiara incontinuu la mine si nu stiu ce sa mai fac. Imi reproseaza tot felul de lucruri care nu sunt adevarate si ma face in tot felul. Dupa incidentul de ieri care s-a prelungit pana azi a venit la mine foarte zambitoare ca si cum nimic nu s-a intamplat. N-o mai inteleg si ma scoate din minti pur si simplu! As vrea un sfat cevabatting eyelashes Fundita!

4 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Iart-o asa cum si ea ti-a iertat multe; si ureaza-i un an nou si fericit fiind sigur ca fericirea ei de implinirea destinului tau se leaga.La multi ani, tie si mamei tale!

| Genuitoarea a răspuns:

Nu o baga in seama. Tu vezi-ti de chestiile tale. Cand tipa fate ca no auzi ca so enervezi si cand e zambitoare fa-o sa se simta rau si respingeo laughing Si n ai treababatting eyelashes

| Bianka a răspuns:

Mama ca mamalaughing
O fi crezut ca tu i-ai facut nu stiu ce laptopului.si mie cand mi se strica compu e la fel sau ma raulaughing Dar.trece pentru ca na. poate ca isi da seama ca a gresit si vrea sa se revansezebig grin Desi nu si-a cerut scuze(asta e ciudatrolling on the floor)

| frumoasa22 a răspuns:

Io nu ma iteleg cu nimeni din familia mea si cand ma cert cu ei ma incui in camera si ii lasa sa vb apoi ies dupa ce tac