| cosminandei11A a întrebat:

Nu pot visa noaptea, dc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visam in fiecare noapte, doar ca nu ne aducem mereu aminte. Ai rabdare, mai devreme sau mai tarziu vei avea un vis frumos. In fine asta depinde si de gandurile tale si de experientele de pe parcursul zilei.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Toţi visăm în fiecare noapte, dar unii nu îşi amintesc ce au visat.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie cateodata sa fie o perioada mai lunga in care mi se parea ca nu visam. dar e adevarat ca visam dar uitam imediat cand ne trezim.