| anonim_4396 a întrebat:

Nu prea invat.anul aceasta am luat o nota prosta in teza la mate mama nu stie ce trebuie sa fac. Cum pot sa invat.

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Poţi să începi să rezolvi un exerciţiu uşor apoi după ce vezi că te-ai prins poţi să treci la exerciţiile mai grele happy Ce nu ştii te uiţi prin cărţi, pe netwinking Dar îţi dau un mic sfat. ÎNVAŢĂ TEORIA.

1 răspuns:
| RockLover94 a răspuns:

Incearca sa te axezi numai pe activitatea de invatare si incearca sa vezi acest lucru important si cateodata distractiv. Daca nu reusesti, incearca alte metode care sa iti faca placere sa inveti.Eu cand stiu ca am invatat o lectie si am raspuns bine in clasa sau in test/teza, am o satisfactie teribilalaughingAsta ma determina sa invat si data viitoare la fel de binehappyImi mentine psihicul ridicatwinking