| aNoNimAt a întrebat:

Nu stiti ce site-uri sunt unde se pot rezolva ecuatii, probleme matematice si geometrie?//

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| AndreeA_4571 a răspuns:

Buna anonimat!

Nu exista un astfel de site.

Sincer si eu mi'as fi dorit sa existe.

Te pup si succes la temelove struck

Andreea

| Larette a răspuns:

Singur/a sa incerci sa le faci.winking
Ori daca vrei sa gasesti raspunsuri rezolvate, nu iti pot da vreun site anume ca nu stiu ce vrei, ce clasa esti :-s. Succes.

| Bloo2 a răspuns:

Cam prost formulata intreabarea dar mrg... ai incercar sa faci ecuatiile, problemele singur? big grin

| theodoraafi a răspuns:

Eu zic sa ti le rezolvi singuru/a. pentru ca numai asa o sa iti dezvolti mentaitatea si o sa stii, si o sa iei nota mare.

eventual poate le gasesti la sfarsitul culegeri, darthinking

sfatul meu: rezolvati-le singur/a

| nimeni_5555 a răspuns:

Exista un program.Maple52.Incearca vezi daca te ajuta cu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eventual gasesti formule.Nu cred ca este vreun sait care sa rezolve probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20+30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trunchi de piramida triunghiulara regulata are laturile bazelor de 6 radical 3 si 2 radical 3cm, iar muchia laterala de 5 cm. Aflati aria laterala si volumul trunchiului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X-40=100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu nici eu dar daca afli anuntama pe numarul de telefonul me u de fix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

parca eu stiu... kut si eu acelasi lucru... dar ink nu am gasittonguebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fa da si ti doare proasto f... n...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu poti sa ma ajuti?