| Bitzzzz a întrebat:

Buna TPUkiss vreau si eu ceva status fffff faine pentru iubitul meulove struck

fundita:X

Răspuns Câştigător
| RomFumSiVanilie a răspuns:

Buna`

--Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista:X

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.oh go on

Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori.batting eyelashes

-Iubitu' meu se respecta.are langa el BruNetA perfecta!winking

stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand in ochii lui sa fiu...cea mai importanta fata`blushing

Asta sunt si n`ai ce face, alta mami numai faceee •

Tu stii ca te iubesc, asta E puNctUl taU forte`

"♥●°°Mã Sίmŧ atât de Bίŋε. încât ŋίmεnί ŋu`mί facε Fatzã.X`°°●♥"

•Fetele Rele Obtsin Tot Ce Vor. Fetele Bune Nu Pierd Nimic! •

1.Nu-s perfecta.dar de ce m-as schimba cand prietenii ma iubesc si-asa?
2.O sa-ti zambeasca pe strada chiar daca toti au uita'o. oameni obisnuiti.prieteni nimeni nu a apreciat'o!
3.Stii cum e vorba aia
Sa schimbi aeru`, sa mai schimbi si fraieru!
4.Nu baga in seama vorbe goale, priveste, eu sunt fata aia care te ïubeste
5.Nu ne pasa noua ce spune lumea! Lumea`i proasta si va fi intotdeauna!'
6.Dc privesti in trectul indepartat? cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?
7.Dar roata s`a intors cum se intoarce mereu acum prt mine e simplu pentru tine`i mai greu.
8. Poti sa te pui in genunchi chiar acum. Chiar de incerci sa te scoti nu ai cum
9.Ne leaga`zambete` si`lacrimi` Ne Leaga`o prietenie`Fara Margini
10.Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •
12.• de obicei ii citesti rapid. pe cei care iti zambesc si de fapt nu te inghit. •
13.Scuza'ma daca sunt prea insistenta, Dar tu estica un drog si eu sunt dependenta
14.Vad ca vrei sa pleci si asta doare cel mai tare... Nu-mi permit sa pierd, singuratatea e o miza atat de mare!
15.Stiu ca e greu, dar sunt aici
Gata sa te ridic cand simti ca pici
16.°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x•
17.Nu exista rau sau persoana pe lumea asta care sa te faca sa uiti ce ai adorat candva
18.Da, sunt nebuna, am nebunii in cap, am 14 ani de experienta sa te fac!
19.Esti pe primul loc, niciodata sa nu uiti, Ca pentru tine am renuntat la multe si la multi!
20.din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar.
21.Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

sper sa-ti placa`:*`

1 răspuns:
| uka16 a răspuns:

Orice baiat rau, are in suflet o fata buna!

Ar trebui sa stii ca daca te apropii de mine, nu-ti mai dau drumul!

Acel " te iubesc" spus in gluma de tine, nici nu sti ce mult a insemnat pentru mine:Xlove strucklove struck

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine:*:*:*

iuubii iubitzeel `catzi bani ai in portofel ` baga cardul`n bancomat si arata`mi ca esti barbat rolling on the floorrolling on the floor

Iar locul ei, stie si ea, e numai la pieptul tau Indiferent de e bine sau de e rau.♥

funda?batting eyelashes