| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce a inceput sa ma preocupe pe mine asta seara despre ce insemna a fi adolescent si tot ce presupune asta happy si m-am gandit sa imi schimb look-ul, am ceva par facial si ma gandeam sa imi fac unu model din asta sau este mai bine fresh? voi cum va ingrijiti tenul si cum aveti grija de parul acesta de pe fata? v-ati epila pe picioare? (am un coleg in clasa care se face si pe maini si la sprancene laughingrolling on the floor)voi cum credeti ca arata un adolescent cat mai perfect?

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Fiecare are stilul lui, nu trebuie sa te epilezi pentru ca se epileaza colegul tau, dar este frumos sa vezi un baiat ingrijit, ai putea sa-ti schimbi imbracamintea, freza, dar de ce sa te epilezi pe maini pe picioare? Nu stiu la restul fetelor dar mie nu mi'ar place sa vad un baiat epilat pe picioare pe maini ca doar nu e femeie, sprancenele da ai putea sa ti le faci daca vezi ca nu sta la locul lor si se intind prea tare, am mai vazut eu odata unu pe strada cu sprancenele lipite laughing)), radeam cu lacrimi, pentru ten daca ai cosuri ai putea folosi o crema, prietenul meu cel mai bun e mai rau ca fetele, are nu stiu cate creme, eram odata la el si el facea dus a stat vreo 2 ore mai mult decat stau eu laughing, canta sub dus nu avea el treaba, a iesit s-a dat cu o crema pe fata mi-a zis ca sa aiba tenul fin, dupa un pic s-a dat cu alta crema laughing, infine sa nu te apuci sa te epilezi pe picioare s'au pe maini e mai frumos un baiat natural, ai putea sa iti faci sprancenele sa folosesti o crema de fata, si pentru ultima intrebare nimeni nu e perfect asa ca nu incerca sa fii, baftabatting eyelashes.

3 răspunsuri:
| Special_girl a răspuns:

Ar trebui sa te pastrezi curat, aranjat.Sa ai unghiile curate, spincenele poti sa le scoti doar cat sa le dai forma, sa ai parul aranjat si sa te imbraci cu ce ti se potriveste(nu neaparat dupa tendintele modei). Sa fii respectuos cu toata lumea.
Cam asta ar fi dupa parerea mea un baiat ok.

| Visatoarea a răspuns:

Sa fie el insusi, sa se intretina, sa aiba grija de sufletul si corpul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai parerile sunt diferite conteaza ce crezi tu