| DenisaMiruna a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, afara efoarte frig si in casa ma plictisesc. Voi ce faceti cand va plictisiti?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ma uit la un film bun sau citesc o revista

| anss23 a răspuns:

Pai poti citi, te poti uita la un film si ai calculatorul la dispozitite.Raspunde la intrebari pe TPU... Daca te intereseaza moda sau machiajul de exemplu, cauta diferie site-uri cu sfaturi despre asta sau joaca-te ceva.big grin

| Vreoproblema a răspuns:

Stau pe facebook, TPU, youtube, vbn la tel si ma uit la seriale pe vplay

| がさいゆの a răspuns:

Ma uit la televizor, ma joc pe PC ascult muzica ma uit prin reviste.Si iti poti invita prietenii, sa pierzi timpul alaturi de ei.

| Smile2BHappy a răspuns:

Stau pe mess si pe TPU ca sa raspund la intrebari. Dar am si 2 proiecte de vacanta:
1) fac un puzzle de 1500 piese
2) desenez toate personajele din Mickey Mouse

| geoalina19 a răspuns:

Cand ma plictisesc, iau o carte si citesc.E bine sa citesti, iti dezvolti vocabularul!

| adeee79 a răspuns:

Cheama-ti niste prietene la tine si vizionati un film impreuna happy