| ingerash_6577 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac . Ascultati-mi povestea si ajutati-ma va rog!
M-am certat cu cea mai buna prietena a mea din cauza unui baiat ...
La ziua ei eu m-am cunoscut cu acel baiat si . Si am dansat cu el... pur si simplu ma invitat si am aceptat pana la urma era doar un dans ...
Baiatul acela a fost cu prietena mea si stiam asta dar din moment ce nu mai erau impreuna puteam sa dansez cu el.
Si asa ne-am cunoscut.
Lui a inceput sa ii placa de mine ... vorbeam pe mess la telefon si prietenei mele ii convenea .
Eu aveam prieten dar vorbeam cu el aiurea ... si incercam sa nu ii dau sperante .
Prietenul meu s-a desparit de mine si cand prietena mea a vazut a inceput sa se supere ca vorbeam cu el ... si i-a spus prietenului meu ca timp ce eram cu el eu filtram cu fostul ei prieten .
Astazi m-am certat cu prietena mea cu fostul meu prieten si cu baiatul de care ma atasasem dar nimic mai mult .
Prietena mea nu mai vorbeste deloc cu mine.
Fostul mi-a zis ca trebuie sa vorbim serios fata in fata (si el nu e niciodata serios).
Si baiatul acum parca nici nu ma mai cunoaste parca nu il mai intereseaza.straight face
Problema e ca nu ma intereseaza de nici un baiat eu vreau sa ma impac cu prietena mea va rog ajutati-ma ce sa fac .
Fac orice chiar tin mult la ea mult va rog plz funda

3 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Ți-am ascultat povestea și am un singur lucru de spus: cartof.

| ingerash_6577 explică (pentru Polaris):

Cartof pe bune? Eu mor aici nu mai stiu ce sa fac si tu imi zici de coartofi?laughing lol

| Ovydiw a răspuns:

Eu cred ca daca nu ai mai ramane cu nici un baiat si ai vorbi cu prietena ta, i-ai zice cat tii la ea o sa te inteleaga si o sa va impacati...
Explicai ca ea este mai importanta pentru tine decat un iubit...