| sweetdreams33 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred. Imi place un baiat din clasa, dar in ultima vreme nu ne mai intelegem asa bine. Inainte vorbeam foarte des pe mess, discutam despre tot felul de lucruri, chiar el ma intreba si el incepea sa discute cu mine. Insa, de ceva vreme nu am mai vorbit absolut deoc cu el pe mess, la scoala e totul ok, ca intre colegi, vorbim. Cum as putea sa ma apropii mai mult de el? Nu vreau sa-l bruschez si sa incep sa-i trimit mesaje... Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasal in pace ca ai sa vezi ca te baga el in seama dci nu te ambala

2 răspunsuri:
| robyroby a răspuns:

Sa ii areti ca il placi. Sa te uiti in ochii lui, sa ii zambesti... Si, de ce nu, sa ii zici in fata : " Draga X, uite, te plac, de ce ne-am distantat atat? ". Bafta kiss.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii hotarita, sa ii dai de inteles ca stii ce vrei si sa nu renunti.Nu lasa loc de interpretari si spune-i verde in fata.