| ROCKERforever14 a întrebat:

Nu stiu ce se intimpla cu mine visez doar acela vis ca am o prietena si e aceiasi fata dar nu acelasi loc si nu mai suport in plus eu sunt singur si caut o prietena si tot visez asta si nu mai suport cam ce este asta si ce e de facaut?

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Pai,calmeaza-te si eu zic sa mergi la un medic pshiho(nu c ai fii nebun sau ceva dar doar asa sa ii povestesti) visul poate se datoreaza ca tot incerci sa iti gasesti o prietena... daca pe fata care o visezi o cunosti,incearca sa deveniti prieteni buni, stai mai mult cu ea apoi afla daca te place si apoi fi cu ea, eu zic sa nu te mai gandesti la vishappy

1 răspuns:
| ROCKERforever14 explică:

Dupa asta parca e mai ok mersi mult chiar m-a ajutat dar n-am fost la un psiho m-am distrat si gata sper si eu samii iasa so gasesc pe aici pe undeva mersi inca o data bafta