| Voicu_Georgiana_1995 a întrebat:

Nu stiu daca ati patit,dar la scoala trebuie sa ne cantareasaca... eu nu vreau sa ma cantareasca, pentru ca nu vreau sa stie cineva cate kg am. Sunt multe. Ce sa fac sa scap de cantarire?+ Funda

Răspuns Câştigător
| Lore02 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie rusine. Poti sa rogi acolo unde te cantareste sa te cantareasca separat,iar daca ceilalti colegi te vor intreba cate kg ai, le spui nu e problema voastra,dar in primul rand ar trebui sa te multumesti ca esti sanatoasa, nu sa te gandesti la kg, nu conteaza si nu ar trebui sa-ti fie rusine. Ma roog, si cei care vor rade de tine, sa stii ca sunt invidiosi sau rautaciosi[am si eu colegi asa]

15 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai cum sa scapi, trebuie sa te supui regulilor.

| Voicu_Georgiana_1995 explică (pentru evenso):

;(

| evenso a răspuns (pentru Voicu_Georgiana_1995):

Ori te duci separat, inainte sa mearga si restul sa te cantareasca.

| Voicu_Georgiana_1995 explică (pentru evenso):

Hmm..Ar fi o idee.

| evenso a răspuns (pentru Voicu_Georgiana_1995):

Incearca, nimeni nu va putea comenta ca nu te-ai dus la cantarit, in schimb nici nu vor vedea cat arata cantarul.

| Voicu_Georgiana_1995 explică (pentru evenso):

Interesant happy

| evenso a răspuns (pentru Voicu_Georgiana_1995):

Acum doar trebuie tu sa te gandesti cu ce motiv te duci mai repede, separat fata de restul. big grin

| florentina_9904 a răspuns:

Nu te du la scoala

| florentina_9904 a răspuns:

Slabeste sau chiuleste

| Voicu_Georgiana_1995 explică (pentru florentina_9904):

Luni e proasta zi. Deci nu se poate :"(

| Horanhugsme a răspuns:

Pai de obicei profesoara va lasa pe voi sa faceti grupurile.Du-te cu niste prieteni de incredere

| Voicu_Georgiana_1995 explică (pentru Horanhugsme):

Nu. Ne ia direct din ora. " Haideti sa va cantaresc"!

| Horanhugsme a răspuns (pentru Voicu_Georgiana_1995):

Pe toti odata?

| Voicu_Georgiana_1995 explică (pentru Horanhugsme):

Da, sau dupa catalog, cate 3-4. ( Sunt ultima)

| Justin4427 a răspuns:

RASPUNSUL: Chiuleala in ziua cantaririi!