| ioana3369457 a întrebat:

Nu stiu la ce trebuia sa pun aceasta intrebare dar in fine... Ce pot sa scriu in jurnal si cum as putea sa.mi fac unul mai intai? Dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu unul.
Il car tot timpul dupa mine.
Cand scriu ceva mereu pun data.
Ce scriu:
-versuri care mi-au ramas in minte si nu mai stiu cine le canta
-melodii pe care le-am auzit
-idei pe care le consider interesante
-temele
-fiecare decizie importanta
-ganduri

Nu trebuie sa ai acel tampit "draga, jurnalule".

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poti scrie asa ceva intr-un caiet de ...memorii,ca practic asta ar fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea-s lucruri banale.
Cum sa scrii asa ceva? Consideri ca este important?
*Adica, daca ai avea constipatie chiar ar fi eveniment, dar altfel nu-i vad rostul.*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as prea crede.

| Meez a răspuns (pentru anonim_4396):

Elimini...chestii...ştii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Meez):

Elimini si prostie, totodata? happy
Nu de alta, dar tot continui cu sistemul excretor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I don't want to see. Mori.

| Meez a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai am până atunci.

| Idontcare69 a răspuns:

Iti iei un caiet oarecare si il personalizezi. Poti sa scrii in el momente frumoase din viata ta; un rezumat al fiecarei zile; melodii care iti plac; statusuri sau chiar numere de telefon, in caz ca le vei pierde candva.

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns:

Sfatul meu este :
1. Sa iticumperi un blocnotes sa fie foarte frumos sa iti placa
2. Sa incerci sa il scrii intr-o limba inventata de tine ca nimeni sa nu il poata citi.
3 In rest da frau liber imaginatiei

| ioana3369457 explică:

Multumesc astept si alte raspunsuri daca nu voi gasi alt raspuns mai bun de cat al tau o sa.ti dau tie funda ok nu te supara

| ioana3369457 explică:

Puteti sa nu va mai certati? Please