| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

O declaratie de dragoste foarte amuzanta care sa contina urmatoarele cuvinte:parfum, fum, jos, pe dos, te miros! Dau funda la cel care ma impresioneaza... puenti-va mintea la contributielaughing

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Frumusete de baiat,
Tare m-ai mai fermecat
Cand te dai cu-al tau parfum
Mintea mea zboara ca un fum
Te miros si cad pe jos
Trag aer ma-ntorc pe dos
Dar mai bine eu te las
Pa! Adio! Bun ramas!

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Aseara ai baut si ai tras un fum,
Cica treaba a mers parfum,
Lesini esti pe jos,
Te trezesti dar ai mintea pe dos,
Sunt a dracu si pot sa te miros,
Numai ca tu nu mirosi a parfum,
Parca ai fost in flacari, mirosi a fum.

| kiss1 a răspuns:

Uitindu-ma de jos, la fereastra ta, te zaresc, te privesc indelungat si imi dau seama de faptul ca sunt o victima a zimbetului tau, a privirii tale care m-a fascinat, asa ca urc spre tine, imi deschizi larg usa si deindata ma imbata o aroma de parfum... te miros dupa care iti sopesc usor:,, draga, vezi ca maioul iti e pe dos,,. Tu imi zici sa intru.sa ma fac comod si sa te astept, straniu, in camera de oaspeti aducea parca a fum... te intreb de unde vine? tu imi zici:
-Din bucatarie,
Am pregatit si eu ceva, dar a iesit cam naspa, ce zici? iti este a papa? poate comandam o pizza?,, atunci ii spun:Esti periculoasa! De aceea vreau sa te inchid pe viata in inima mea, ca sa nu mai faci si alte victime. happy

| Adryana a răspuns:

Ca de obicei mirosi a parfum,
Pe strada este ceata, e fum,
In casa tu iar stai pe jos,
Cu hainele intoarse pe dos,
Iar eu-s langa tine, te miros.