| MakeACookie a întrebat:

Cea mai amuzanta declaratie de dragoste primeste funda!

Răspuns Câştigător
| IncorrectUsername a răspuns:

La inceput am simtit un fior de gheata dar datorita fantomei tale omniprezente care de ceva timp nu imi da pace am fost invaluit de o aura legendara ce mi-a incalzit si cel mai mic coltishor al inimii.

Angel radios, de cand te-am vazut intaiasi data pentru prima oara mi-am pierdut uzul ratiunii... Te iubesc, cum iubeste sclavul lumina si orbul libertatea!

Nu uita ca mereu vei fi speciala pentru. mine...la fel ca si restul lumii de fapt.

Te simti obosita? Poate pentru ca ai alergat prin mintea mea toata ziua.

Esti periculos de frumoasa. De aceea vreau sa te inchid pe viata in inima mea, ca sa nu mai faci si alte victime…

Chiar daca inima mea ar fi de gheata, tu ai reusi sa o topesti cu farmecul zambetului tau.

Crezi in dragoste la prima vedere sau e nevoie sa mai trec inca o data?

Nu cred ce spun altii despre tine. Mai degraba as vrea sa vad si eu de ce esti atat de speciala…

O fapta face cat o mie de vorbe. Asa ca sa lasam vorbele si sa trecem mai bine la fapte…

Sunt o victima a zambetului tau, a privirii tale care m-a fascinat. Sunt ametit de atata iubire… esti ca un drog pentru mine. Simt ca intru in sevraj daca nu te vad cat de curand…

Fundita?big grinpuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| C0nstantin a răspuns:

Esti frumoasa ca o lemne
Si-mi rupi inimile-n doi

Inimul meu bate pentru tu si eu.

Răspuns utilizator avertizat
| Pufuletica98 a răspuns:

Buna sa trecem direct la subiect.Eu sunt cald si tu esti calda si mi-ar placea sa bem o cafea impreuna si cand zic cafea ma refer la sex.

| Catalina1243 a răspuns:

Te iubesc, dar nu pot sa te sufar.

| AsuIepurasulDePlus a răspuns:

1. Te iubesc ca pe o muratura

2. Te iubesc si te ador
Ca p-un pui de curca chior

| marian5449 a răspuns:

Tu esti lichidul care-mi umple cilindrul