| lolicaa a întrebat:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă,. nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Unde s-o postez?
Ceea ce spui tu se numesc aparente si judecarea unui om dupa ele! Iti trebuie un pic de vointa sa treci mai departe de aparente si sa ajungi la adevaratul sens al lucrurilor. Pentru ca...in majoritatea situatiilor lucrurile au stat asa cum apar!

| paulaaaaa a răspuns:

happy imi placelove struck