| NuAmGăsitNume a întrebat:

Vreau parerea voastra:

straight face
O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

Răspuns Câştigător
| Georgiana98 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| BoBo26 a răspuns (pentru Georgiana98):

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

191 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi ați răspuns prin copy-paste? Foarte atrăgător!
Nu caracterizăm omul după aparențe, ci după ce stăm cu el de vorbă!
Pa, pa.

| beautifulkiss a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| LittleandLiars a răspuns:

Faza e fumata pe facebook rolling on the floor) insa unii oameni sunt prosti ca sa judeci pe altii fara ai cunoastestraight face

| Monicaツ a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| FucktheSystem a răspuns:

A ajuns și pe aici spam-ul de nimic? Super...

| FlorinDiablo a răspuns:

Printe noi sunt si curve sunt si femeia barbat sunt si grasi din cauza stilului de viata, un batran dupa parerea mea nu cred ca are cum sa arate ca unu tanar deci e urat in pricipiu nu trebuie toti bagati in acceasi oala dar cu toate astea se intampla

| daηă a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

Trist.

| Dumnezău a răspuns:

Haha,chestia asta e pe unele video-uri YouTube,doar ca in engleza.

Pai,ce sa zic,traim intr-o societate ce iti pun imediat etichete, fara sa judece, fara sa te priveasca mai in profunzime.Sunt si unii mai sensibili care iau chestiile astea de bune, si asa nu mai e mult pana cand, prin apelativele pe care le dai unora.Societatea e din ce in mai stereotipica si mai pervertita,iar chestiile astea o sa devin din ce in ce mai pregnante oriunde,din nefericire.E prea mult simplism, dac-ar fi dupa mine, oamenii trec si pun etichete de la prima vedere.Acum,nu zic ca e gresit sa-ti faci o prima parere,cateodata este si veridica,dar dai dovada de foarte multa rautate si prostie cand devii asa de rigid si cataloghezi pe cineva intr-un anumit fel. Oamenii sunt idioti,asta e clar dovedit,si nu pot eu, nici tu, nici alti un milion sa-i schimbe.Dar am putea sa schimbam aspectele astea pentru eradicarea raului.Ce-ai zice de urmatoarele:
-violatorul sa fie castrat/eutansiat/bagat in priza la 20000 de volti
-sa fie eradicata boala prin cat mai multe cercetari si studii; vezi in ziua de azi ca multi dau din gura ca au gasit tratamente la cancer, leucemie, HIV sau altele...de ce nu si aici?
-de ce razboaie? de ce pentru un rahat de petrol? de ce pentru o idioata de pozitionare strategica? nu sunt prea acid,dar un razboi, zic eu, trebuie declansat doar cand sunt aduse prejudicii majore unei tari de catre o alta
-cum am spus la punctul 2

De ce sa postam asta in prostie, si sa transformam asa ceva intr-un mass tampit, cand putem sa vindecam lucrurile de la radacina.Luminati intunericul! Atat am avut de zis,oamenii pot fi buni si uniti, doar ca ne lipseste un impuls, si de aceea suntem atat de stereotipici si idioti!

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Oamneii sunt cretini!

| bitsyboom111 a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Tu nu esti om?laughing

| Ucigasuldeprostie a răspuns (pentru bitsyboom111):

Uneori... happy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru Ucigasuldeprostie):

Cat de adevarat.

| Tsunade99 a răspuns:

A, da, stiu, de la comentariile de pe youtube ai asta. Sau facebook? In fine, daca vreti sa faceti aici spectacol treaba voastra.

| AndutzaAndu a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| bfvhjcv a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| TrixLove a răspuns:

Mda...asta e cam real. Nu mai stim sa judecam si ne dam cu parerea numai dupa aspect. Acum daca arati naspa sau nu stiu cum inseamna ca esti si prost.
Am un exemplu foaaaarte bun: am o colega al carei tata este foarte gras si urat. Ma rog. colegele mele o trateaza pe fata respectiva ca pe un jeg numai dupa taicasu'. Dar ea ce vina are? Ea e chiar foarte frumusica si e suuuuuper draguta, dar daca tatal ei e gras, ea e la fel. Dar nimeni nu-si da seama de sentimentele ei pentru taicasu. E tatal tau. Ti-e parinte si-l iubesti si-l respecti chiar daca e gunoier. E tatal tau si trebuie sa judecam mai omeneste si mai calm si muuuult mai lucid si inainte sa zicem si sa comentam sau sa dam cu parul, trebuie sa ne gandim ca e rost de sentimentele si lacrimile cuiva la mijloc.

| JustDeedee a răspuns:

Unii vad si nu gandesc..., altii gandesc apoi vad.

| AliceIDK a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Kanghu a răspuns:

Mesajul? Interesant si foarte adevarat. Dar cu ce ajuta spamarea lui de `n` ori in cadrul acestei intrebari?

| Diavolulestefemeie a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Viper_1588 a răspuns:

Animale cu 2 picioare merg pe pamant.

| Fiction a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Ziiziii a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| AndreeaAnd a răspuns:

‎straight face

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| Anchyy18 a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| LalLyBoOmD a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer. Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

Trist dar, nu putem schimba oamenii, trebuie sa se schimbe singuri.

| SMA a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer.

| Jolley a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor

| STRUMPFII a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor

| JasonMcCann a răspuns:

O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an.Oamenii o numesc curvă,nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani.Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal.Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi.Oamenii numesc o femeie cheala,ei nu ştiu că are cancer.Posteaza aceasta dacă esti împotriva hărţuirii şi a stereotipurilor.

| InoKo a răspuns:

Toată viaţa omului se bazează pe logică, iar simpla "scuză" a gândirii noastre înguste e că nu avem logică!
O fata de 15ani ţine in brate pe fiul ei de 1an. Oamenii o numesc curvă, nimeni nu stie ca a fost violata la 13ani. Oamenii numesc un alt om gras.Nimeni nu ştie că are o boală gravă făcându-l să fie supraponderal. Oamenii numesc un bătrân urât.Nimeni nu ştie ca i-a fost afectata fata în timp ce lupta pentru ţara noastră în razboi. Oamenii numesc o femeie cheala, ei nu ştiu că are cancer.