| Beibyyyyy :-x a întrebat:

O fff. buna prietena ar vrea sa fie cu iubitul meu...
M-am certat cu ea pe acest subiect...si as vrea statusuri potrivite situatiei mele...big grin

Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| myha a răspuns:

' Si iti spun si tie ce imi spun mereu mie. Nu e totul perfect, da o sa fie!'
[ Nu iti face griji pentru ele. Intotdeauna au fost asa. Peste 10 ani vor devenii urate, acre, si alcoolice divortate ] este dintr-un film. In loc de ele poti sa pui ea.
Daca ti-a placut. funda?:d

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Beibyyyyy :-x explică:

Oameni buni, am zis ca vreau statusuri, nu sfaturi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie statusuri pentru asa ceva. Daca intr-adevar ti-ar fi fost o foarte buna prietena...nu ar fi interesat-o prietenul tau. Data fiind situatia creata, presupun ca ai realizat ca astfel de persoane nu se numesc tocmai "prieteni". Eu te sfatuiesc sa o lasi in pace, pentru ca nu merita sa-i acorzi atentie, mai ales sa te exteriorizez atat de mult incat si statusurile tale sa faca referire la cearta dintre voi. Stii vorba aia ca "rufele nu se spala in public" asa ca...no need for statusuri certarete.winking

| Nuia a răspuns:

Dragostea este a mea, trisarea este a ta.
Da-mi prietenul inapoi, sau ne ciufulim noi.
Baiatul este al meu, gunoiul este al tau.
Vezi cu cine vrei sa te intalnesti, sau o sa o be*e*ti
funditabig grin